Фурнітура

AXOR INDUSTRY

Міжнародна компанія, що пройшла великий шлях від дистриб'ютора фурнітури для світлопрозорих конструкцій до виробника зі світовим ім'ям.

Сьогодні в активі компанії - власний сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури, розташований у місті Дніпро (Україна). Завод AXOR - виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні і один з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Всі процеси на підприємстві максимально автоматизовані, організовані з урахуванням вимог безпеки до навколишнього середовища, відповідають міжнародним стандартам EN, DIN і пройшли сертифікацію провідного галузевого інституту IFT Rosenheim (Німеччина). Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва з подальшим тестуванням у власній сертифікованій лабораторії.

Продукція компанії AXOR INDUSTRY відповідає державним стандартам ДСТУ, ГОСТ, європейським нормам CE, а також успішно пройшла сертифікацію за програмою QM 328 інституту IFT Rosenheim (Німеччина).

Впровадження нових технологій у виробництво

Забезпечення високої якості продукції неможливо без реалізації науково-дослідного підходу до вирішення питань розробки та виробництва фурнітури. З цієї причини компанія AXOR INDUSTRY регулярно проводить тестування продукції та впроваджує нові технології у виробництво.

Вся продукція AXOR INDUSTRY проходить випробування і тести на спеціальному обладнанні. На території заводу розташовані кілька лабораторій, де цілодобово проводиться тестування фурнітури на кількість циклів відкривання-відкидання-закривання, стійкість до навантажень і впливу агресивних середовищ. Фахівці компанії ретельно стежать за дотриманням всіх встановлених норм. При цьому критерії, що гарантують високий стандарт якості продукції, постійно удосконалюються.

Згідно з результатами тестування фурнітура AXOR INDUSTRY забезпечує більше 15 000 поворотно-відкидних циклів і більше 10 000 поворотних циклів відкривання вікна, що є аналогом 15 років активної експлуатації віконної конструкції.

Продукція

Спасибо! Ваш запрос отправлен!

Визвата замірника

Расчет стоимости

Заказать обратный звонок

Заказать

У вас появился вопрос? Пожалуйста, задайте его в сообщении.