Склопакети

Склопакет є багатошарову інженерну конструкцію, складові елементи якої розташовані в наступній послідовності: скло - повітряна камера - скло. Таких зв'язків може бути кілька - це дозволяє поліпшити технічні характеристики вікна, такі як теплоізоляція, звукоізоляція, герметичність, інше. Скло скріплюється металевою або пластиковою дистанційною рамкою і по периметру заливаються спеціальним герметичній сумішшю. Між склом знаходиться повітря.

Склопакет Формула Товщина склопакета, мм Опір теплопередачі, м2с/Вт Звукоезоляція, дБ Пропущення світла,%
«ECO» 4-16-4 24 0.32 30 0.83
«Base» 4-10-4-10-4 32 0.47 32-35 0.65
«Optima» 4-16-4i 24 0.59 31 0.73
«Premium» 4-10-4-10-4i 32 0.64 37-39 0.62
«Elite» 4i-10-4-10-4i 32 0.94 39 0.6
«Ultra» 4i-16-4-16-4Sol 44 0.97 39 0.59

  1. 1.Зовнішній герметик;
  2. 2.Дистанційна рамка;
  3. 3.Вологопоглинач;
  4. 4.Внутренній герметик;
  5. 5.Скло;

Принцип роботи енергозберігаючого скла:

напилення іонів срібла

Енергозберігаюче скло - це скло з напиленням іонів срібла, це покриття дуже тонке і абсолютно не знижує прозорість. Принцип роботи даного типу скла полягає в наступному. У складі склопакета таке скло ставиться на більш "теплою" стороні, тобто в приміщенні. При цьому механізм передачі тепла такий: тепло, поширюючись в масі скла і досягаючи покриття, не може випромінюватися, оскільки випромінювальна здатність покриття на основі металів низька, і вимушено "повернутися" назад в приміщення. Формально це віглядаеяквідображення. Зіншогобокутепловевіпромінювання, що йде ззовні, буде відбиватися від такого покриття, підкоряючись всім фізичнимзаконамвідбиття.Ступіньзменшеннятепловипромінювання можна оцінити, порівнявши чисте скло (випромінювальна здатність е - 0,84) і скло з покриттям. Чим нижче показник - тим краще, зверніть увагу, і-скло перевершує звичайне по теплозберігаючих властивостях в 2 рази. Все дуже просто, взимку тепло не губиться через скло, а влітку в кімнаті набагато прохолодніше, навіть якщо пластикове вікно виходить на сонячну сторону.

Склопакет "ECO"

Однокамерний склопакет "ECO" є оптимальним варіантом для технічних приміщень, офісів, нежилих приміщень. Не підходить для використання в житлових приміщеннях через слабку теплоізоляцію.

Склопакет «Base»

Двокамерний склопакет «Base» володіє підвищеними експлуатаційними властивостями. Він набагато надійніше захистить вас від холоду і шуму. Склопакет «Base» використовується у всіх видах приміщень з невеликими вимогами по теплоізоляції, у гучних районах міста, біля автострад і залізничних шляхів.

Склопакет "Optima"

Енергозберігаючий однокамерний склопакет "Optima" зі звичайним і енергозберігаючім i-склом. Використання енергозберігаючого покриття на склі дозволяє зберегти максимум тепла взимку. Використовується в приміщеннях будь-якого призначення, але краще в тихих районах, в кімнатах нижніх поверхів або кімнатах, вікно в яких виходить на північ.

Склопакет «Premium»

Двокамерний склопакет із звичайним і енергозберігаючим i-склом. «Premium» використовується у всіх видах приміщень, не потребують особливого сонцезахисних систем, розташованих у районах підвищеної гучності, у автострад та залізничних шляхів. У склопакеті можливе використання «теплої» дистанції в двох кольорах, що призводить до підвищення теплоенергоефектівніх характеристик.

Склопакет «Ultra»

Енергозберігаючий, сонце-і шумозахисний склопакет. Поєднуючи в собі кілька інноваційних технологій, склопакет «Ultra» стає дійсно універсальним рішенням: забезпечує максимальний рівень енергозбереження у поєднанні з захистом від літньої спеки і вигорання кольору. Принцип роботи скла Solar полягає в тому, що спеціальне напилення зі срібла та інших металів створює ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок і втрати тепла взимку. У холодну погоду склопакет дозволяє зберегти тепло в приміщенні. Срібне покриття на склі, яке використовується в склопакеті «Ultra» відображає довгохвильове теплове випромінювання, наприклад, від нагрівальних приладів, всередину приміщення, не даючи йому піти назовні. Крім того, в цьому склопакеті використовується «теплий» дистанція для підвищення теплоенергоефектівніх характеристик.

Склопакет «Elite»

Енергозберігаючий і сонцезахисний склопакет. Мультифункціональний покриття не тільки зберігає тепло взимку, але і захищає будинок влітку від перегріву під впливом сонячних променів. Крім того, склопакет «Elite» захищає приміщення від шкідливого впливу сонячних променів. У склопакеті «Elite» можливе використання «теплої» дистанції в двох кольорах, що призводить до підвищення теплоенергоефектівніх характеристик.

Спасибо! Ваш запрос отправлен!

Визвата замірника

Расчет стоимости

Заказать обратный звонок

Заказать

У вас появился вопрос? Пожалуйста, задайте его в сообщении.