Монтаж/Демонтаж

Монтаж - одна із самих стадій установки пластикових вікон. Саме від монтажника залежить, наскільки правильно буде встановлено вікно і як довго воно прослужить. Перш ніж стати справжнім монтажником, співробітник проходить тривалий курс навчання, а потім - піврічну практику в кращих колективах. Якщо під час самостійного монтажу вікно було ушкоджене, то, як правило, ніякі претензії не приймаються. Тому добре подумайте, перш ніж відмовитися від послуг професіоналів з монтажу металопластикових вікон. Наші фахівці за лічені хвилини здійснюють демонтаж старих конструкцій. І, звертаємо Вашу увагу, роблять це максимально акуратно. Монтаж конструкції (установки вікна/двері) займає близько однієї години. Процес установки - відповідальна справа до якої ми залучаємо кваліфіковану бригаду фахівців. При монтажі «ШАнА-М» дотримується наступних правил: 

Конструкція встановлюється строго за рівнем - вертикаль-горизонталь, що необхідно для довгострокової і бездоганної роботи фурнітури. Завдяки спеціальним деталям забезпечується надійне кріплення конструкції. Стики конструкції і отвори стіни герметизуються відповідними засобами. Для поліпшення ізоляційних властивостей площі зіткнення конструкції зі стіною використовується якісна монтажна пінка. При монтажі вікна встановлюється Підставочний профіль, який забезпечує правильне розміщення підвіконня і конструкції в цілому. Наші монтажні технології орієнтовані на українському кліматичні умови, тобто в зону помірно-континентального клімату. 

Установка конструкцій взимку, чого споживачі, як правило, намагаються уникати, насправді нічим не загрожує якості монтажу. При низьких температурах використовуються спеціальні матеріали, а швидка робота монтажників не дозволяє «витекти всьому теплу» з приміщення. До того ж, з новими вікнами нормальний температурний режим відновлюється досить швидко.

Спасибо! Ваш запрос отправлен!

Визвата замірника

Расчет стоимости

Заказать обратный звонок

Заказать

У вас появился вопрос? Пожалуйста, задайте его в сообщении.