Приватним замовникам

Спілкування з компанією «ШАнА-М» завжди приємно! 
Зверніться і ВИ!

1. Перший візит або перший дзвінок

 

Ви можете зв'язатися з менеджерами компанії «ШАнА-М» за наступними телефонами та адресами солоно-магазинів у м Вінниця:

Центральний офіс м.Вінниця

вул.Ватутіна, 137 A

тел. (096) 520-17-50, (068) 6-11-22-11 

тел./Факс.: (0432) 57 20 19

e-mail: shana.rozdrib@gmail.com

Фырмовы салоны  вікон в м.Вінниця

вул. Магістратська 65

тел.: (096) 520-18-21

e-mail: anna.shana.m@gmail.com

пл. Гагаріна 2

ТЦ "ВІнницький Універмаг"

тел. :(067) 100-37-79

e-mail: lili.shanam@gmail.com

Які питання Вам поставить менеджер компанії «ШАнА-М»? 
Щоб зрозуміти Ваші потреби, менеджер компанії «ШАнА-М» обов'язково запитає:

Яка причина заміни вікон/дверей?

Тобто на чому робити акцент - захисту від пилу, шуму, поліпшенню теплоізоляції, або, взагалі, на зміні інтер'єру.

Скільки вікон/дверей Вам потрібно?

Ця інформація потрібна для того, щоб менеджер заздалегідь оцінював очікуваний обсяг роботи, а також був в змозі надати компетентну інформацію про діючі знижок і можливих рекламних акцій компанії.

Які вікна/двері Вас цікавлять?

Для того, щоб менеджер мав уяву, які вікна чи двері Вам потрібні, необхідно сказати йому приблизний розмір конструкцій. Завдяки цьому менеджер зможе зрозуміти тип конструкцій (стандартні, нестандартні, балконні і вхідні, міжкімнатні вироби), складність виробництва і, відповідно до цього, час і вартість виконання замовлення.

2. Виклик замірника і розрахунок вартості конструкцій

Виклик замірника - дуже відповідальний і не менш важливий крок при замовленні конструкцій. І зрозуміло, чому. Адже не дарма кажуть: «Сім разів відміряй, один раз відріж» Тому компанія «ШАнА-М» має ліцензію на проведення монтажу/демонтажу конструкцій і не словом, а ділом засвідчує якість своєї роботи. 

Ви можете викликати замірника після першого візиту в салон «ШАнА-М». Спеціаліст приїде в визначений Вами день і час. Все, що потрібно від Вас, це забезпечити вільний доступ до віконного/дверного отвору і дати відповіді на кілька поставлених питань. Наш фахівець з'ясує яка саме конфігурація вікна/двері Вас цікавить, який варіант відкривання стулки Вам необхідний, колір профілю і вид склопакета Ви хочете.

 

На основі зібраної інформації замірник робить ескіз і направляє його менеджеру, після чого Ви отримаєте зворотний зв'язок від останнього і дізнаєтеся точну вартість Вашого замовлення.

3. Укладення договору

Після розрахунку вартості продукції та уточнення менш важливих деталей співпраці з нами укладається договір, який фіксує зобов'язання нашої компанії щодо термінів виконання та вартості Вашого замовлення. Після укладення контракту Ви платите аванс у розмірі 50% від повної вартості товару.

4. Доставка та монтаж

Коли замовлення готове, менеджер узгоджує із замовником терміни доставки і монтажу. Якщо ж Вам необхідно змінити дату доставки/монтажу, менеджер обов'язково піде Вам на зустріч і перебудує розклад згідно Ваших побажань.

Звертаємо Вашу увагу, на те, що доставка конструкцій в м.Вінниця БЕЗКОШТОВНА.

Що потрібно зробити у Вашому будинку до приїзду робочої бригади?

 

Насамперед треба звільнити кілька квадратних метрів простору уздовж стіни, тобто в місці, де Ваші вікна будуть очікувати монтаж. Крім того, необхідно заслати підлогу картоном, а меблі - поліетиленом, винести килим, якщо потрібно і зробити інші «антипилові» операції для того, щоб після монтажу Ваш будинок залишилася чистою.

5. Ухвалення роботи

Після завершення всіх монтажних робіт, фахівець перевіряє у Вашій присутності повну працездатність і зовнішній вигляд вікна, а саме: відкриття/закривання стулки, роботу фурнітури, відсутність плям і тріщин на склопакеті.

Потім Ви оплачуєте другу половину вартості замовлення (при цьому Вам не потрібно знову приїжджати для цього в офіс !!!) і отримуєте документ на гарантійне обслуговування протягом 5 років після встановлення конструкцій.

Контактна інформація

вул. Ватутіна, 137А

тел.: (096)520-17-50

тел./факс.: (0432)52-71-20

e-mail: shana.rozdrib@gmail.com

ТЦ "Вінницький Універмаг"

пл. Гагаріна 2,

тел.: (067) 100-37-79

e-mail: lili.shanam@gmail.com

вул. Магістратська, 65

тел.: (096)-520-18-21

e-mail: anna.shana.m@gmail.com

Спасибо! Ваш запрос отправлен!

Визвата замірника

Расчет стоимости

Заказать обратный звонок

Заказать

У вас появился вопрос? Пожалуйста, задайте его в сообщении.